Dziękujemy!

czterywymiarybau/ Grudzień 4, 2017/ Bez kategorii

Wszystko do co dobre szybko się kończy! – Powiedział miś Puchatek oglądając pusty dzbanek po miodzie… Tegoroczna edycja Bielańska Akademia Umiejętności przechodzi do historii. Zasypia pod świeżym, puszystym śniegiem, który spowił nasze Bielany w ostatnich dniach listopada.
Byliśmy z Wami od marca do listopada.Specjalnie dla Was zespół BAU zrealizował 13 spotkań z ludźmi kultury, sztuki i biznesu. 🍀W poszczególne soboty miesiąca zapraszaliśmy Was na osiemnaście czterogodzinnych Warsztatów:💃„Sztuka Dzikości” w marcu, „Warsztaty z realizacji filmów” w kwietniu, Warsztaty teatralne we wrześniu, Warsztaty ze sztuk wizualnych w październiku, Warsztaty z promocji w Social Media w listopadzie. W sumie uczestniczyło w nich ok 300 osób! Zrealizowaliśmy konkurs filmowy „Ożywmy Stare Bielany”. Poznaliśmy lepiej mieszkańców Bielan i byliśmy inspiracją do zmian w postrzeganiu naszej Dzielnicy! Otrzymaliśmy dużo sygnałów o potrzebie naszej inicjatywy, co wprawia nas każdorazowo w radość. Chcielibyśmy podziękować za wsparcie naszej idei i wszelka pomoc, którą otrzymaliśmy od wielu osób i instytucji.

Dziękujemy
Burmistrzowi Tomasz Mencina
Zastępczyni Burmistrza Magdalena Lerczak
Zastępcy Burmistrza Grzegorz Pietruczuk
Zastępcy Burmistrza Włodzimierz Piątkowski
Zastępcy Burmistrza Artur Wołczacki

Firmie #COIMPEX sp. z. o. o. za wsparcie naszej inicjatywy!

Magdalena Ulejczyk i jej dzielnemu Zespołowi z Zespołu Kultury i Promocji Dzielnica Bielany. Szczególnie
Patrycja Laskus, Paweł Hołubiec oraz
Katarzyna Białczyk, Marcin Domagała
Byli z nami także Wojtek Pilich oraz Katarzyna Pilarska
Działaliśmy w Bielany- Ratusz, więc Wielkie podziękowania dla Wydziału Administracyjno Gospodarczego. W szczególności dla Naczelnika Zbigniew Żuka.
Dziękujemy Anna Hipsz za pomoc i wsparcie naszej inicjatywy.
Podczas „Sztuki Dzikości” w marcu naszymi gośćmi byli: Bielańskie Kobiety, których fotografie wykonała Beata Muchowska – fotografie, Marysia Sadowska, Jacek Santorski, Malgorzata Marczewska. Warsztaty „Siła i piękno Kobiety” Poprowadziła Joanna Grabowiecka

W kwietniu podczas Spotkań i Warsztatów Filmowych naszymi gośćmi byli: Olgierd Łukaszewicz, Bodo Kox, Wojciech Staroń, Był także konkurs filmowy, którego laureatką została Małgorzata Borowska, Warsztaty poprowadzili Tomasz Kolak, Marek Miler, Piotr Szczepanowicz.

We wrześniu gośćmi BAU byli Magda Popławska oraz Marta Lipińska a Warsztaty teatralne poprowadzili Joanna Grabowiecka i Tomasz Leszczyński.

W październiku rozmawialiśmy o „Sztukach wizualnych” z Wojtek Fibak oraz Józef Wilkoń. Warsztaty plastyczne poprowadziła Elena Lola Leszczynska.

W listopadzie gościliśmy u siebie Szymon Majewski oraz Olimpia Jenczek, Warsztaty poprowadziły Alicja Wójcik oraz Olimpia Jenczek.
Dziękujemy za pomoc Krawczyk Maciej – super zdjęcia ze spotkania z Szymonem Majewskim.
Dziękujemy Markowi Przybyszowi za obsługę techniczną.

Liczymy, że spotkamy się w przyszłym roku!
Zespół BAU

Joanna Grabowiecka
Seb Swierszcz
Tomasz Leszczyński