samodoskonalenie

Spotkanie z Tobą

9 marca, godz. 18.00, Urząd Dzielnicy Bielany,
sala estradowa

Jesteś Kobietą? Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w gronie wyjątkowych Kobiet. Zaproś Przyjaciółkę, Siostrę, Mamę lub inną, bliską Ci Kobietę. Chcemy Cię poznać! Chcemy Was poznać!

To spotkanie to czas Kobiet! Każda z nas ma swoją interesującą historię do opowiedzenia. A jeśli nie chcesz mówić o sobie, opowiedz o Niej, o bliskiej Ci, równie wyjątkowej Kobiecie.
Na czym polegają Jej siła i piękno? Skąd się biorą?

W programie m.in. rozmowa i bezpłatna sesja fotograficzna z Beatą Muchowską, utalentowaną fotografką, która specjalizuje się m.in. w sesjach rodzinnych. (www.beatamuchowska.com)

„W mojej pracy zależy mi przede wszystkim na tym, aby oddać piękno tkwiące w każdym człowieku.” Beata Muchowska

Jesteś gotowa na to, by spojrzeć na siebie oczami innej, wrażliwej Kobiety? Zachęcamy, bo warto!   Będziemy wspólnie celebrować kobiecość. Opowiadać, dzielić się doświadczeniem, pomysłami, inspirować się nawzajem. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

**

Maria Sadowska

16 marca, godz. 18.00, Urząd Dzielnicy Bielany,
sala estradowa.

Jedna z najbardziej charyzmatycznych i wszechstronnych polskich artystek. Wokalistka, scenarzystka, reżyserka filmowa, jurorka programu The Voice of Poland. Jest m.in. autorką albumów muzycznych „Tribute to Komeda” i „Spis treści”. W filmie zadebiutowała obrazem „Dzień kobiet”, który był wielokrotnie nagradzany na festiwalach w Polsce i za granicą. W styczniu 2017 odbyła się premiera jej najnowszego filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.”

***

Jacek Santorski

22 marca,  godz. 18.00, Urząd Dzielnicy Bielany, sala estradowa.

Psycholog, psychoterapeuta, wydawca, przedsiębiorca. Autor wielu książek o tematyce psychologicznej oraz współautor książek poświęconych tematyce kobiecości, w tym „Bądź sobą i wygraj: 10 podpowiedzi dla aktywnej kobiety” (wraz z Henryką Bochniarz) oraz ostatnio wydanej „SamoDzielna Kobieta. O dojrzewaniu do zmian” (wraz z Anną Czarnecką).

Spójność to ten stan, w którym wierzysz w to, co robisz, a Twoje ciało i umysł współpracują zgodnie, by osiągnąć wytyczony cel. Taka wewnętrzna spójność i świadomość siebie biorą się z całkowitej pewności, że wiesz, czego chcesz i co jest dla Ciebie ważne.
(cyt. za „Bądź sobą i wygraj…”)

***

Małgorzata Marczewska

30 marca, godz. 18.00, Urząd Dzielnicy Bielany, sala estradowa

Artcoach, trener, fundatorka i założycielka Fundacji „Polska Jest Kobietą”, pomysłodawczyni i właścicielka LABlife, Centrum Projektowania Myślenia, w którym zajmuje się m.in. projektowaniem modeli biznesowych dla konkretnych osób. Inspiruje, zapala do działania, obdarza energią.
Mówi o sobie:
„Od dwudziestu paru lat pracuję z ludźmi i dla ludzi, w różnych kontekstach. Indywidualnie, robię szkolenia otwarte, zamknięte, dla korporacji, dla różnych marek, dla twórców. Znam się nie tyle na specyfice procesów firmy, ile na człowieku i jego możliwościach. Zajmuję się myśleniem, emocjami, tym, jak ludzie są skonstruowani, jakie mechanizmy nimi kierują, potem pomagam im to zrozumieć, żeby mogli to zmieniać.”
(źródło: http://www.anywhere.pl/article,625,Malgorzata-Marczewska-Myslenie-jest-sexy)

Brak możliwości komentowania.