Spotkania i warsztaty z ludzmi kultury, sztuki i biznesu
Bielańska Akademia Umiejętności
Bądź Sobą

Bądź Sobą

 

Spotkanie z Tobą

9 marca 2016, godz. 18.00, Urząd Dzielnicy Bielany,
sala estradowa

Jesteś Kobietą? Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w gronie wyjątkowych Kobiet. Zaproś Przyjaciółkę, Siostrę, Mamę lub inną, bliską Ci Kobietę. Chcemy Cię poznać! Chcemy Was poznać!

To spotkanie to czas Kobiet! Każda z nas ma swoją interesującą historię do opowiedzenia. A jeśli nie chcesz mówić o sobie, opowiedz o Niej, o bliskiej Ci, równie wyjątkowej Kobiecie. Na czym polegają Jej siła i piękno? Skąd się biorą?

W zamian mamy dla Ciebie prezent – profesjonalną sesję fotograficzną z Beatą Muchowską,

utalentowaną fotografką, niezwykłą Kobietą z Bielan. Będziemy wspólnie celebrować kobiecość. Opowiadać, dzielić się doświadczeniem, inspirować się nawzajem. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

**

Maria Sadowska

16 marca, godz. 18.00, Urząd Dzielnicy Bielany,
sala estradowa.

Jedna z najbardziej charyzmatycznych i wszechstronnych polskich artystek. Wokalistka, scenarzystka, reżyserka filmowa, jurorka programu The Voice of Poland. Jest m.in. autorką albumów muzycznych „Tribute to Komeda” i „Spis treści”. W filmie zadebiutowała obrazem „Dzień kobiet”, który był wielokrotnie nagradzany na festiwalach w Polsce i za granicą. W styczniu 2017 odbyła się premiera jej najnowszego filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.”

***

Jacek Santorski

22 marca,  godz. 18.00, Urząd Dzielnicy Bielany, sala estradowa.

Psycholog, psychoterapeuta, wydawca, przedsiębiorca. Autor wielu książek o tematyce psychologicznej oraz współautor książek poświęconych tematyce kobiecości, w tym „Bądź sobą i wygraj: 10 podpowiedzi dla aktywnej kobiety” (wraz z Henryką Bochniarz) oraz ostatnio wydanej „SamoDzielna Kobieta. O dojrzewaniu do zmian” (wraz z Anną Czarnecką).

***

Małgorzata Marczewska

30 marca, godz. 18.00, Urząd Dzielnicy Bielany, sala estradowa

Artcoach, trener, fundatorka i założycielka Fundacji „Polska Jest Kobietą”, pomysłodawczyni i właścicielka LABlife, Centrum Projektowania Myślenia, w którym zajmuje się m.in. projektowaniem modeli biznesowych dla konkretnych osób. Inspiruje, zapala do działania, obdarza energią.
Mówi o sobie:
„Od dwudziestu paru lat pracuję z ludźmi i dla ludzi, w różnych kontekstach. Indywidualnie, robię szkolenia otwarte, zamknięte, dla korporacji, dla różnych marek, dla twórców. Znam się nie tyle na specyfice procesów firmy, ile na człowieku i jego możliwościach. Zajmuję się myśleniem, emocjami, tym, jak ludzie są skonstruowani, jakie mechanizmy nimi kierują, potem pomagam im to zrozumieć, żeby mogli to zmieniać.”
(źródło: http://www.anywhere.pl/article,625,Malgorzata-Marczewska-Myslenie-jest-sexy)